У Волочиську в поминальну суботу відкрили памятник «Небесній сотні»
Від задуму і до втілення в життя монументальної композиції «Пам’яті «Небесній сотні» у мешканців Волочиського району пішло два місяці. Ініціатором, який взяв на себе збір коштів та всі організаційні роботи стала громадська організація \”Майдан Волочиського району\”.У Волочиську в поминальну суботу відкрили памятник «Небесній сотні»
Від задуму і до втілення в життя монументальної композиції «Пам’яті «Небесній сотні» у мешканців Волочиського району пішло два місяці. Ініціатором, який взяв на себе збір коштів та всі організаційні роботи стала громадська організація \”Майдан Волочиського району\”.

Проектування та спорудження пам’ятника зі сталі граніту та бронзи обійшлося громаді у 40 тисяч гривень. Авторство задуму також колективне, – говорять ініціатори проекту.

Встановили скульптурний ансамбль у відреставрованому сквері поблизу автовокзалу. Із бюджету на облаштування монументальної композиції, що возвеличує силу духу, самопожертву, відданість національній ідеї та патріотизм, не було взято жодної копійки.

Автори проекту вірять, що пам’ятник «Небесній сотні» стане святим місцем поклоніння для мешканців Волочиська та усіх гостей краю.

У Волочиську в поминальну суботу відкрили памятник «Небесній сотні»У Волочиську в поминальну суботу відкрили памятник «Небесній сотні»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього