У Волочиську виявили підпільні гральні заклади
Приміщення були обладнані комп’ютерами зі спеціальним програмним забезпеченням, що дозволяло відвідувачам грати в азартні ігри.У Волочиську виявили підпільні гральні заклади
Приміщення були обладнані комп’ютерами зі спеціальним програмним забезпеченням, що дозволяло відвідувачам грати в азартні ігри. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

У райцентрі Волочиськ працівники міліції викрили діяльність двох підпільних гральних закладів. В приміщеннях правоохоронці виявили 26 комп’ютерів зі спеціальним програмним забезпеченням, що дозволяло відвідувачам грати в азартні ігри, а також 2 термінали для сплати за послуги.
Наразі вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються штрафом від 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Проводиться робота над встановленням осіб, причетних до ведення грального бізнесу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього