У Волочиську виявили підпільний гральний заклад
Зал функціонував у місті Волочиськ по вулиці Незалежності, повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.У Волочиську виявили підпільний гральний заклад
Зал функціонував у місті Волочиськ по вулиці Незалежності, повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
Працівники Управління захисту економіки в Хмельницькій області виявили підпільний гральний зал у місті Волочиськ. Він працював у цокольному приміщенні, розташованому по вулиці Незалежності.
Під час обшуку правоохоронці вилучили 12 системних блоків з програмним забезпеченням для здійснення азартних ігор, один платіжний термінал, обладнання, за допомогою якого здійснювалось зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження, чернетки адміністраторів.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за за ч. 1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються штрафом від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього