У вівторок у Хмельницькому та Кам’янці гудітимуть сирени
30 серпня з 11.00 до 12.00 години заплановано проведення комплексної квартальної перевірки стану системи оповіщення цивільного захисту області.У вівторок у Хмельницькому та Кам’янці гудітимуть сирени
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради повідомляє, що відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2016 році» 30 серпня з 11.00 до 12.00 години заплановано проведення комплексної квартальної перевірки стану системи оповіщення цивільного захисту області із включенням електросирен та мовним супроводом команд.

Також комплексна перевірка централізованої системи оповіщення цивільного захисту проводитиметься у Кам’янці-Подільському. 30 серпня цього року, в період з 11 до 12 годин, у місті включать електросирени.

Як повідомляє сайт міської ради Кам’янця-Подільського, почувши звук сирени, необхідно підійти до найближчого гучномовця (якщо це на вулиці), або увімкнути телевізор (радіо чи радіоприймач, налаштувавши його на хвилю УР-1, Радіо FM 104.5, Ретро FM) та прослухати повідомлення, що буде транслюватись ними. У подальшому – діяти відповідно до вказівок та рекомендацій, наданих у повідомленні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього