У Замковій колонії (№58) облаштовано кімнату побачень для довічно ув\’язнених

У Замковій колонії (№58) облаштовано кімнату побачень для довічно ув'язнених
Після змін, внесених до статті 151 Кримінально-виконавчого кодексу України, засуджені до довічного позбавлення волі отримали право одержувати один раз на три місяці тривале побачення з рідними.У Замковій колонії (№58) облаштовано кімнату побачень для довічно ув'язнених
Після змін, внесених до статті 151 Кримінально-виконавчого кодексу України, засуджені до довічного позбавлення волі отримали право одержувати один раз на три місяці тривале побачення з рідними.
На виконання вимог законодавства у Замковій виправній колонії (№58) управлінням ДПтС України у Хмельницькій області введено в експлуатацію кімнату для надання засудженим до довічного позбавлення волі тривалих побачень з близькими родичами.
У кімнаті створено умови, які повністю відповідають вимогам сьогодення: проведено капітальний ремонт, встановлено необхідні меблі та побутову техніку, облаштовано житлову кімнату, кухню, душову та санвузол. Загальна площа кімнати складає 27 кв.м.
У Замковій колонії (№58) облаштовано кімнату побачень для довічно ув'язнених У Замковій колонії (№58) облаштовано кімнату побачень для довічно ув'язнених

Залишити відповідь