Трагедія сталася на полігоні у Новоград-Волинському районі, де проходили навчання військовослужбовці 30-ї окремої механізованої бригади, призвані під час третьої хвилі мобілізації. У ході навчань проводились стрільби з автоматичного гранатомета АГС 17. Одна з гранат зірвалася недалеко від місця перебування солдат і осколками поранила військових
У Житомирській області під час навчань загинув Хмельничанин
У Житомирській області під час навчань загинув Хмельничанин

Трагедія сталася на полігоні у Новоград-Волинському районі, де проходили навчання військовослужбовці 30-ї окремої механізованої бригади, призвані під час третьої хвилі мобілізації. У ході навчань проводились стрільби з автоматичного гранатомета АГС 17. Одна з гранат зірвалася недалеко від місця перебування солдат і осколками поранила військових.

«Вони здійснили постріл і після пострілу розірвався у повітрі снаряд. Безпосередньо стрільбу з гранатомета здійснював сержант Комарницький, він отримав сквозне осколкове вогнепальне поранення нижніх кінцівок і перелом кісток нижніх кінцівок. Поруч стояв старший солдат Височинський, який отримав поранення в груди і в живіт, від яких надалі у медичному закладі помер. Ще двоє військовослужбовців отримали легкі вогнепальні поранення нижніх кінцівок», – розповів Житомирський прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Валерій Кривонос.

Поранених одразу доставили у Новоград-Волинську районну лікарню: один військовослужбовець госпіталізації не потребував, двох інших перевезли до Житомирського військового госпіталю.

За нашою інформацією загиблий – мешканець Хмельницької області, «партизан», призваний на хвилі третьої мобілізації. На даний час відповідні служби проводять розслідування цієї події.

Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею 425 «Недбале ставлення до військової служби». Винним у службовому недбальстві, яке призвело до тяжких наслідків, загрожує позбавлення волі на термін від трьох до семи років.

zhitomir.info

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього