У зону АТО відправили ще один броньований автомобіль

Таку допомогу для хмельницьких спецпризначенців відправив благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч»

У зону АТО відправили ще один броньований автомобільУ зону АТО вирушив ще один броньований автомобіль. Таку допомогу для хмельницьких спецпризначенців відправив благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч»

Благодійний фонд «Ми поруч» продовжує опікуватися подолянами, що захищають нашу країну на буремному сході. Аби полегшити службу наших солдатівдоброчинці уже вчетверте везуть найнеобхідніші засоби в гарячу точку. Раніше для військових меценати передавали бронежилети, каски, амуніцію та продукти харчування. Цього разуж волонтери відрядили у зону АТО ще одне броньоване авто.
Спецпризначенці таким подарунком задоволенні. Кажуть, на полі бою це річ незамінна. В автомобілі можна перевозити і людей і вантаж. Броньовані вікна та корпус здатні захисти бійців від автоматної черги.
Командир полку спеціального призначення зазначає, небайдужість та постійна підтримка подолян суттєво допомагає ще краще захищатися від ворога.
Вже через декілька днів хмельницькі спецпризначенці зможуть випробувати презентований броньовик. Благодійники жпродовжуватимуть опікуватися військовими з Хмельниччини. Та обіцяють підтримувати солдатів поки у рідній Україні знову не настане мир.

Залишити відповідь