У зону АТО відправлено 166 банок м’ясного домашнього паштету від городоцьких господинь

У зону АТО відправлено 166 банок м’ясного домашнього паштету від городоцьких господинь

Як повідомляє nashgorodok.km.ua, вже неодноразово жительки мікрорайону «Мархлівка» закривають для наших військових м’ясні або рибні тушонки й паштет. Хоч і не раз ми чули від городоцьких волонтерів про цих щедрих господинь, але розповідаємо про них вперше. Ці жінки не хотіли розголосу, щораз повторюючи, що добру справу роблять не задля «реклами», а задля тих хлопців, які зараз там, на передовій і завдяки яким не чути пострілів у нашому місті. Цього разу по чергову допомогу – ми поїхали разом із волонтерами.У зону АТО відправлено 166 банок м’ясного домашнього паштету від городоцьких господинь

Як повідомляє nashgorodok.km.ua, вже неодноразово жительки мікрорайону «Мархлівка» закривають для наших військових м’ясні або рибні тушонки й паштет. Хоч і не раз ми чули від городоцьких волонтерів про цих щедрих господинь, але розповідаємо про них вперше. Ці жінки не хотіли розголосу, щораз повторюючи, що добру справу роблять не задля «реклами», а задля тих хлопців, які зараз там, на передовій і завдяки яким не чути пострілів у нашому місті. Цього разу по чергову допомогу – ми поїхали разом із волонтерами.

Волонтерську діяльність дружні сусіди-пенсіонери, які проживають по вулиці Качинського, розпочали минулого року. Свою першу допомогу для жителів Сходу вони відправили ще восени.

– На місцевому ринку я побачила листівку, – розповідає Євгенія Гоцак, – в якій волонтери перелічували, якої допомоги потребують жителі Сходу, що постраждали від військових дій. Людям не вистачало елементарних речей. Ми поговорили із сусідами і вирішили зібрати хто що зможе: їжу, одяг та інше.

Та зупинитися жінки вже не змогли. І наступну допомогу готували безпосередньо для наших захисників.

– Думаю, зараз кожен в нашій країні переймається болем та стражданнями солдатів, які захищають нас від ворога, – продовжує Лариса Голотова, волонтерка. – Ми бачили, як їм важко, особливо взимку. І, порадившись, вирішили закривати для них консерви.
Першу таку допомогу пенсіонери готували 30 грудня, в той час, коли інші готувались до Нового року. Тоді для солдат господині відправили 122 банки рибних консервів. Друга подібна допомога на Схід поїхала в лютому (140 банок рибних та м’ясних тушонок). Цього ж разу жінки вирішили приготувати м’ясний паштет.

– Напевно, ми б так не старалися, якби паштет готували для себе, – додає Лариса Володимирівна. – Та для наших солдатів – душу вкладаємо в роботу. Бо хочемо, щоб їм ця страва дуже сподобалася.

Ось імена найактивніших членів волонтерського колективу: Лічняровська Антоніна, Вандоляк Леоніда, Цісельська Алла, Надворна Марія, Мерва Галина, Даньковська Галина. Ці жінки також дякують і тим, хто хоч і не живе на їхній вулиці, але передає гроші на придбання риби чи м’яса, та усім, хто долучився до доброї справи. А особливо – Володимиру Леньзі, який особисто забирав та варив консерви в автоклаві.

Паштет на Схід разом з іншою волонтерською допомогою поїхав цього тижня. За дорученням городоцької громади допомогу військовим повіз голова РДА Віталій Кропивницький. Поїхала на Схід і чергова бригада будівельників з Городоччини на будівництво фортифікаційних споруд. Також бійцям на фронт відправили і сушені овочі, які були заготовлені завдяки подарованим від народного депутата України двом сушаркам. Їх ще минулого тижня передали парафіянам Свято-Онуфріївського храму.

– Прихожани цієї церкви завжди нам допомагають, – зауважує Микола Зацерківний, колишній воїн Афганістану, сьогоднішній волонтер, голова благодійного фонду. – І тепер ми домовилися разом сушити овочі для солдатів: картоплю, буряк, моркву. Далі зробимо з них борщові та супові набори. Таким чином наші військові зможуть готувати собі домашній борщ.

– Це значно полегшить бійцям приготування їжі на передовій, – додає Віталій Кропивницький, голова Городоцької РДА. – Відтак запрошуємо всіх небайдужих людей до співпраці.

Бажаючі можуть приходити до храму Святого Онуфрія і разом з іншими городоччанами допомагати чистити, нарізати та сушити овочі. А також люди можуть приносити з собою дитячі малюнки, які для наших захисників є світлими сонячними промінчиками надії…

Залишити відповідь