У зону АТО вирушив загін правоохоронців Хмельниччини
Зведений загін із 36 правоохоронців, більшість з яких спецпризначенці, вирушив на ротацію в зону проведення антитерористичної операції.У зону АТО вирушив загін правоохоронців Хмельниччини
Зведений загін із 36 правоохоронців, більшість з яких спецпризначенці, вирушив на ротацію в зону проведення антитерористичної операції.

Практично всі хлопці, які мають замінити своїх колег, повертаються в зону АТО вже вчетверте чи вп’яте. Основне завдання загону – забезпечувати охорону громадського порядку.
Провести бійців прийшли їхні рідні, друзі та колеги. Начальник обласного управління внутрішніх справ Микола Семенишин побажав хлопцям успіху та запевнив рідних, що увесь загін повернеться додому в повному складі.
– Сьогодні ми проводжаємо в зону АТО кращих правоохоронців Хмельниччини, які добровільно виявили бажання захищати цілісність та суверенітет нашої держави. Користуючись нагодою, звертаюсь до рідних і близьких, щоб вони не хвилювалися. У повному складі загін виїжджає, і в повному складі через місяць ми будемо зустрічати хлопців, — запевнив начальник управління.

У зону АТО вирушив загін правоохоронців Хмельниччини

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього