У зв’язку з погіршенням погодних умов у регіонах працює понад 4 тис. пунктів обігріву і 1,2 тис. соціальних патрулівУ зв’язку з погіршенням погодних умов – зниженням температури до мінус 20 градусів, ожеледицею, снігом, хуртовинами, сильним вітром Віце-прем\’єр-міністр голова Державної комісії з надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки Олександр Вілкул провів робочу нараду щодо роботи пунктів обігріву та соціальних патрулів.У зв’язку з погіршенням погодних умов – зниженням температури до мінус 20 градусів, ожеледицею, снігом, хуртовинами, сильним вітром Віце-прем\’єр-міністр голова Державної комісії з надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки Олександр Вілкул провів робочу нараду щодо роботи пунктів обігріву та соціальних патрулів.

«Усі оперативні служби працюють у посиленому цілодобовому режимі для надання допомоги громадянам під час сильних морозів. У режимі посиленої готовності перебувають рятувальні, комунальні, дорожні та інші служби, які взаємодіють для ефективного реагування на зимову негоду та надання допомоги людям. За завданням Уряду в регіонах працює 4 105 пунктів обігріву та чергує 1153 соціальні патрулі», – сказав Олександр Вілкул.

У складі мобільних бригад соціальних патрулів – рятувальники, медики, волонтери, які надають людям допомогу та в разі необхідності доправляють їх до пунктів обігріву або в медичні заклади. Особлива увага приділяється чергуванню патрулів у нічний час. Завдяки соціальному патрулюванню з початку перших морозів (з 5 грудня) за півтори місяці від переохолодження вже врятовано і доставлено до пунктів обігріву та лікарень близько 300 людей. У тому числі за останню добу 87 людей.

У стаціонарних пунктах обігріву, які розташовуються у фельдшерських пунктах, закладах харчування, будинках культури, у наметах ДСНС люди можуть зігрітися, отримати теплі речі. Працюють також мобільні пункти обігріву. З початку роботи в пунктах обігріву отримала допомогу майже 23 тис людей, в тому числі за останню добу – майже 2 тис людей.

За матеріалами: Хмельницької обласної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього