У Ізяславі відкрили меморіальну дошку Олександру Кушніруку
1 вересня в Ізяславському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа №2» відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Олександру Кушніруку – офіцеру Збройних сил України, який загинув на сході країни, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність держави, випускнику закладу, який відтепер носитиме його ім’я.У Ізяславі відкрили меморіальну дошку Олександру Кушніруку
1 вересня в Ізяславському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа №2» відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Олександру Кушніруку – офіцеру Збройних сил України, який загинув на сході країни, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність держави, випускнику закладу, який відтепер носитиме його ім’я.

На меморіальний захід до навчального закладу завітали: голова районної державної адміністрації Борис Яцков, заступник Ізяславського міського голови Ніна Черняк, батьки та рідні Олександра Кушнірука, його бойові побратими, друзі.

Батько Героя Олександр Панасович Кушнірук щиро подякував усім, хто долучився до справи увіковічнення пам’яті сина, побажав присутнім здоров’я та процвітання, а, найголовніше – миру в країні і кожному в серці. До цих слів також приєднались підполковник Руслан Шворніков – бойовий побратим Олександра Кушнірука та ініціатор спорудження меморіальної дошки Катерина Кропивко.

Право відкрити меморіальну дошку Олександру Кушніруку надано його рідними та близьким серед яких, окрім батьків, були ще й дружина та доньки.
Освячення меморіальної дошки провів благочинний церков Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього