У Ізяславському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для 18 майбутніх випускників Михлянської ЗОШВдалий вибір професійного майбутнього – це свого роду інвестиція, яка гарантує задоволення від результатів своєї праці та кар’єрне зростання. Фундаментом професійного успіху молоді є правильне, своєчасне інформування щодо вибору професії.Вдалий вибір професійного майбутнього – це свого роду інвестиція, яка гарантує задоволення від результатів своєї праці та кар’єрне зростання. Фундаментом професійного успіху молоді є правильне, своєчасне інформування щодо вибору професії.

З метою надання допомоги учнівській молоді у виборі майбутньої професії у Ізяславському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для 18 майбутніх випускників Михлянської загальноосвітньої школи.

Захід відкрила заступник директора Ізяславського районного центру зайнятості О.Архипюк, яка ознайомила учнівську молодь із послугами, які надає служба зайнятості, та ситуацією, що склалась на ринку праці району.

Далі для учнів відбулась цікава «подорож у світ професій», під час якої вони ознайомилися із папками з описами професій, барометром професій, переглянули відеофільми про професії, які сьогодні актуальні на ринку праці.

Спілкуючись із фахівцями районного центру зайнятості, учні дізнались про умови професійного навчання за направленням служби зайнятості, потреби роботодавців району у кваліфікованих кадрах, перспективні професії та спеціальності. Спеціалісти центру зайнятості звернули увагу учнів на те, що найбільший попит на ринку праці мають саме робітничі професії та спільно обговорили питання вибору майбутньої професії. За бажанням школярі також мали можливість пройти тестування щодо професійного самовизначення.

На завершення Дня відкритих дверей учні отримали корисний інформаційно-довідковий матеріал служби зайнятості та висловили щиру подяку за проведення цікавого та змістовного заходу.

За матеріалами: Хмельницького обласного центру зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього