Убивці з Полонщини відбуватимуть найсуворіше покарання
Набрав законної сили вирок апеляційного суду Хмельницької області, яким задоволено апеляційні скарги прокуратури Полонського району і потерпілих та скасовано вирок суду першої інстанції щодо трьох жителів м.Полонне, котрих визнано винними у вчиненні особливо тяжких злочинів.Убивці з Полонщини відбуватимуть найсуворіше покарання
Набрав законної сили вирок апеляційного суду Хмельницької області, яким задоволено апеляційні скарги прокуратури Полонського району і потерпілих та скасовано вирок суду першої інстанції щодо трьох жителів м.Полонне, котрих визнано винними у вчиненні особливо тяжких злочинів.

У суді державним обвинувачем доведено, що троє цих осіб розпивали спиртні напої зі своїм спільним знайомим. Будучи добряче напідпитку, між ними виникла сварка, яка переросла у бійку. Надалі, аби відомстити незговірливому землякові, злочинна трійця примусово посадила його в автомобіль, що належав одному зі зловмисників, та вивезла до лісопосадки. Там йому наносили численні удари кулаками і лопатою, від яких потерпілий помер. З метою приховання злочинів, убивці закопали труп в лісопосадці, а лопату викинули.
За вчинення умисного вбивства викраденої людини за попередньою змовою групою осіб (пункти 3, 12 ч.2 ст.115 КК України) та викрадення людини групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч.3 ст.146 КК України) троє полончан вироком міськрайонного суду засуджено до 14 років позбавлення волі кожного.

Прокуратура та потерпілі оскаржили зазначений вирок у суді апеляційної інстанції, не погодившись із невідповідністю призначеного покарання ступеню тяжкості злочинів та особам засуджених, оскільки вони не розкаялися в скоєнні жорстоких злочинів, не відшкодували родині убитого шкоду, намагалися приховати злодіяння та переховувалися від слідства.

Як повідомляє прокуратура, апеляційний суд підтримав позицію скасувати вирок міськрайонного суду в частині призначення покарання і ухвалив новий вирок, яким засуджено двох убивць до 15 років позбавлення волі, а третього до виняткової міри покарання – довічного позбавлення волі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього