Убивця хмельничанки, який намагався спалити сліди злочину, сидітиме 14 років
Законної сили набрав вирок суду, яким до 14 років позбавлення волі засуджено 36-річного жителя Хмельницького району.Убивця хмельничанки, який намагався спалити сліди злочину, сидітиме 14 років
Встановлено, що цей чоловік у березні 2012 року після розпивання спиртного у помешканні знайомої в м.Хмельницький вступив з нею у суперечку. Під час конфлікту схопив кухонного ножа та наніс їй декілька ударів у шию, а потім задушив шнуром. Коли побачив, що накоїв, облив кімнати горілкою та підпалив, аби приховати сліди злочину. Швидко викрав деякі особисті речі потерпілої, покинув будинок, а дорогою викинув ніж у водойму.

Однак під беззаперечними доказами правоохоронців уникнути відповідальності убивці не вдалось. Також з’ясувалось, що він раніше неодноразово судимий за крадіжки, ніде не працював, серед громади повагою не користувався.

Прокурорами, які підтримували державне обвинувачення, доведено його вину у вчиненні умисного вбивства, умисного знищення чужого майна шляхом підпалу та таємного викрадення майна (ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 194, ч.2 ст. 185 КК України).

Засуджений та його захисники оскаржували вирок суду першої інстанції. Проте апеляційний суд, погодившись із позицією прокуратури, підтвердив законність засудження та залишив вирок без змін, йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Хмельницької області.

Вирок суду, яким 36-річного жителя Хмельницького району засуджено до 14 років позбавлення волі, набрав законної сили.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення