Про це заявив голова Держземагентства Сергій Рудик у Хмельницькому.

Учасникам антитерористичної операції та родинам Небесної сотні виділять земельні ділянкиПро це заявив голова Держземагентства Сергій Рудик у Хмельницькому.
Учасникам антитерористичної операції та родинам Небесної сотні виділять земельні ділянки

Держземагентство прийняло рішення про виділення земельних ділянок учасникам АТО та героям Небесної сотні, а працівники відомства повідомляють кожного, хто підпадає під цю категорію. За словами головного земельника країни Сергія Рудика, такий механізм запровадили для того, щоб не було спекуляцій на «шляху землі до безпосереднього її господаря».

«Ми звернулися до усіх структур, чиї представники перебувають в зоні антитерористичної операції, щоб надали нам списки людей. Наші працівники кожному з них направляють лист або й телефонують особисто із повідомленням про те, що у них є можливість і першочергове право на отримання земельної ділянки. Ми це тримаємо на контролі і робимо все для того, щоб не було спекуляцій, бо вже є два відомства, які хочуть, щоб землі виділили на них, а вони самі роздадуть їх людям. Але ми маємо сумнів, що ця земля дійде до безпосередніх учасників АТО», – заявив Сергій Рудик.

На Хмельниччині першу земельну ділянку на території Шепетівського району виділили родині героя Небесної сотні Миколи Дзявульського.

За словами виконуючого обов’язки начальника Головного управління Державного земельного агентства у Хмельницькій області Руслана Лещишина, для того щоб отримати земельну ділянку, члени сімей героїв Небесної сотні та тих, хто загинув у АТО, мають звернутися до відомства із відповідною заявою. Учасники ж антитерористичної операції зможуть отримати земельну ділянку в будь-який час після повернення додому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього