Учасники АТО отримали від подолян 34 тисячі гривень
З Кам’янця-Подільського передали 34 тис. грн. благодійної допомоги для громадської організації, що об’єднує учасників АТО міста та району.Учасники АТО отримали від подолян 34 тисячі гривень
Приватні перевізники Кам’янця-Подільського передали 34 тис. грн. благодійної допомоги для громадської організації, що об’єднує учасників АТО міста та району. Таку інформацію повідомив заступник міського голови Сергій Бабій.
Також власники міських маршруток пообіцяли, що і надалі будуть займатися благодійністю та допомагатимуть армії, зокрема передаватимуть по 19 тис. грн. щоквартально для потреб тих, хто цієї допомоги найбільше потребуватиме.
Зважаючи на важку економічну ситуацію в країні, влада відтермінувала додаткові умови, які були поставлені під час проведення конкурсу на право здійснення перевезень на території Кам’янця-Подільського, зокрема й встановлення автоматичних дверей.
Натомість перевізники пообіцяли допомагати учасникам АТО.
Такий соціальний проект став можливим за участі трьох сторін: міський голова Михайло Сімашкевич-приватні пасажирські перевізники- ГО \”Учасники АТО..\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього