Учасники хмельницького Євромайдану вимагали, аби його організатори не брали участь у майбутніх виборахВчора на Євромайдані у Хмельницькому громада звернулася до громадських активістів які організовують Євромайдан \”без прапорів\” та заявляють, що такі акції мають бути \”аполітичними\”, із закликом у майбутньому протягом п\’яти років утримуватися від участі у виборах будь-яких рівнів, адже це є та ж сама політикаУчасники хмельницького Євромайдану вимагали, аби його організатори не брали участь у майбутніх виборахВчора на Євромайдані у Хмельницькому громада звернулася до громадських активістів які організовують Євромайдан \”без прапорів\” та заявляють, що такі акції мають бути \”аполітичними\”, із закликом у майбутньому протягом п\’яти років утримуватися від участі у виборах будь-яких рівнів, адже це є та ж сама політика.
Проте аполітичні організатори проігнорували вимогу хмельничан. Руслан Рохов, Інна Корсун, Степан Кушнір та Ігор Чернецький відмовилися підписувати будь-які звернення.

Нагадаємо що кожен з представників сьогоднішнього Євромайдану має, або мав, відношення до певних політичних партій та громадських організацій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього