Учасники проекту "Пішки навколо України" завітали до Кам'янця-Подільського
Патріотичний проект \”Пішки навколо України\” започаткували Ігор Литвиненко та Антоніна Поліщук. Наразі туристи пройшли вже чималий шлях та дісталися найдивовижнішого міста України – Кам’янця-Подільського.Учасники проекту "Пішки навколо України" завітали до Кам'янця-Подільського
Патріотичний проект \”Пішки навколо України\” започаткували Ігор Литвиненко та Антоніна Поліщук. Наразі туристи пройшли вже чималий шлях та дісталися найдивовижнішого міста України – Кам’янця-Подільського.
22 травня мандрівники обійшли усі історичні куточки Квітки на камені і сьогодні, 25 травня, зустрілися з міським головою Михайлом Сімашкевичем.
Під час розмови учасники експедиції повідомили, що вирушили з Києва ще 1 березня. Під час подорожі туристи планують обійти країну навколо і свято вірять, що коли дійдуть до кінцевої точки в Україні – завершиться війна. Ігор стартував з Києва, де його проводжали рідні та друзі, які пізніше планують приєднатися до походу. В Ірпіні він зустрівся з Антоніною – і вже разом вони подолають 4500 км шляху. Прослідкувати за учасники експедиції можна на сторінці проекту в соціальній мережі Фейсбук.
Наступний пункт, до якого завітають Ігор та Антоніна – Китайгород та Бакота.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього