Учасники унікальної комунікативної платформи "Молодь. Наше слово" завітали до Кам'янця-Подільського
П’ятого червня до Кам’янця-Подільського завітали учасники унікальної комунікативної платформи \”Молодь. Наше слово”. Мета новоствореної ініціативи –відкриття простору для обговорення та вирішення соціальних проблем молоді.Учасники унікальної комунікативної платформи "Молодь. Наше слово" завітали до Кам'янця-Подільського
П’ятого червня до Кам’янця-Подільського завітали учасники унікальної комунікативної платформи . Мета новоствореної ініціативи –відкриття простору для обговорення та вирішення соціальних проблем молоді.
Привітав гостей міський голова Михайло Сімашкевич: \”Ми раді, що ви обрали саме наше місто і впевнений, що ніколи не пошкодуєте, адже Кам’янець –Подільський – це своєрідна Мекка креативної, активної молоді. Третина населення Кам’янця – студенти, без яких не відбувається жоден захід, чи то соціального, чи культурного характерів. Молодь – не лише постійні учасники, а й організатори Всеукраїнських фестивалів, які у нас відбуваються, флешмобів, акцій. Приємно, що ви – сьогоднішнє покоління маєте свою позицію, думку, активно долучаєтесь до будь-яких подій, які відбуваються. Ми щиро радіємо кожній вашій перемозі та успіхам. Ви, молоде покоління, майбутнє нашого суспільства, його надія та міцна опора”.
В рамках зустрічі, учасники проекту обговорили наступні питання: Україна-Європа: виклики та перспективи; Вірус безробіття. Чи є вакцина?; Освіта. Інструмент чи формальність.
Директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема розповіла про діяльність Молодіжної ради в нашому місті, роботу Факультету муніципального управління, проекти за участю молоді, громадські організації.
Організатори проекту висловили своє захоплення наскільки тісною у Кам’янці є співпраця молоді з владою та подякували за те, що їм досить легко було організувати захід в нашому місті за участю мера.
На завершення учасникам було проведено майстер-клас, під час якого експерти надали практичні рекомендації як готувати презентації власних проектів та організацій.
Очільник Кам’янця пообіцяв, що автор найкращої ініціативи проекту отримає від нього грошову нагороду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього