Учасники унікальної комунікативної платформи \”Молодь. Наше слово\” завітали до Кам\’янця-Подільського

Учасники унікальної комунікативної платформи "Молодь. Наше слово" завітали до Кам'янця-Подільського
П’ятого червня до Кам’янця-Подільського завітали учасники унікальної комунікативної платформи \”Молодь. Наше слово”. Мета новоствореної ініціативи –відкриття простору для обговорення та вирішення соціальних проблем молоді.Учасники унікальної комунікативної платформи "Молодь. Наше слово" завітали до Кам'янця-Подільського
П’ятого червня до Кам’янця-Подільського завітали учасники унікальної комунікативної платформи . Мета новоствореної ініціативи –відкриття простору для обговорення та вирішення соціальних проблем молоді.
Привітав гостей міський голова Михайло Сімашкевич: \”Ми раді, що ви обрали саме наше місто і впевнений, що ніколи не пошкодуєте, адже Кам’янець –Подільський – це своєрідна Мекка креативної, активної молоді. Третина населення Кам’янця – студенти, без яких не відбувається жоден захід, чи то соціального, чи культурного характерів. Молодь – не лише постійні учасники, а й організатори Всеукраїнських фестивалів, які у нас відбуваються, флешмобів, акцій. Приємно, що ви – сьогоднішнє покоління маєте свою позицію, думку, активно долучаєтесь до будь-яких подій, які відбуваються. Ми щиро радіємо кожній вашій перемозі та успіхам. Ви, молоде покоління, майбутнє нашого суспільства, його надія та міцна опора”.
В рамках зустрічі, учасники проекту обговорили наступні питання: Україна-Європа: виклики та перспективи; Вірус безробіття. Чи є вакцина?; Освіта. Інструмент чи формальність.
Директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема розповіла про діяльність Молодіжної ради в нашому місті, роботу Факультету муніципального управління, проекти за участю молоді, громадські організації.
Організатори проекту висловили своє захоплення наскільки тісною у Кам’янці є співпраця молоді з владою та подякували за те, що їм досить легко було організувати захід в нашому місті за участю мера.
На завершення учасникам було проведено майстер-клас, під час якого експерти надали практичні рекомендації як готувати презентації власних проектів та організацій.
Очільник Кам’янця пообіцяв, що автор найкращої ініціативи проекту отримає від нього грошову нагороду.

Залишити відповідь