Учасники вбивства Галузинського вже на волі 18 листопада відбулося чергове судове засідання у справі вбивства Вадима Галузинського.
Нагадаємо, вбивство відбулося 25 липня 2010 року в нічному клубі «Токіо». На Вадима Галузинського накинулися молодики спортивної статури. Чоловік помер до приїзду карети швидкої допомоги.18 листопада відбулося чергове судове засідання у справі вбивства Вадима Галузинського.
Нагадаємо, вбивство відбулося 25 липня 2010 року в нічному клубі «Токіо». На Вадима Галузинського накинулися молодики спортивної статури. Чоловік помер до приїзду карети швидкої допомоги.
Обвинуваченими у вбивстві були одинадцять осіб. Вирок оголосили майже через рік після трагедії, у серпні 2011 року. Дев’ятеро з учасників вбивства отримали від двох з половиною років, до дев’яти років і шість місяців. Та після розгляду апеляційної скарги, суд залишив під вартою лише двох учасників – Загоруйка, якому суд першої інстанції присудив 9 років позбавлення волі та Люховця, який «отримав» – 9,6 років.
«До смерті мого брата, як визначив суд, причетні лише двоє людей із дев’яти, які були затримані і знаходилися під вартою весь цей час», – сказав брат вбитого Ігор Галузинський.
Галузинські подаватимуть апеляцію, бо переконані – молодики на волі будуть «ходити по вулиці і робити свої справи», від їхніх рук, мовляв, може постраждати ще багато людей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього