У рамках правового лекторію «Закони нашого життя» у читальному залі Красилівської центральної районної бібліотеки днями проведено лекцію – діалог на тему: «Що таке податки та навіщо їх сплачувати?».У рамках правового лекторію «Закони нашого життя» у читальному залі Красилівської центральної районної бібліотеки днями проведено лекцію – діалог на тему: «Що таке податки та навіщо їх сплачувати?».

У заході взяли участь учні Красилівського професійного ліцею та фахівці Красилівської об’єднаної державної податкової інспекції. Головний державний інспектор Алла Кшемінська розповіла учням про історію виникнення і розвитку податків у світі та в Україні, їх види та функції, про об’єкти та суб’єкти господарювання тощо. А провідний бібліотекар відділу обслуговування ЦРБ Олена Мойсеєнок ознайомила ліцеїстів з міні-виставкою «Усе про податки».

Також учні переглянули відомий мультфільм про сутність податків «Місто мрії». Свої позитивні враження про його перегляд та загалом про зустріч вони виклали у вигляді відгуку у Книзі скарг та пропозицій Красилівської центральної районної бібліотеки.

Завершальна частина лекції відбулась у формі запитань – відповідей та дискусії між учасниками лекції, й жодне питання не залишилось без відповіді.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього