Учні школи мистецтв подарували маленьким хмельничанам казку
Стало доброю традицією організовувати у новорічно-різдвяний період вистави за участю вихованців Хмельницької дитячої школи мистецтвУчні школи мистецтв подарували маленьким хмельничанам казку
Стало доброю традицією організовувати у новорічно-різдвяний період вистави за участю вихованців Хмельницької дитячої школи мистецтв. В рамках акції «Діти для дітей» юні артисти дарують маленьким глядачам казку та яскраві враження.

Сьогодні виставу «Святий Миколаю, приходь до нас з раю» подивилися майже 150 для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Окрім театралізованого дійства маленькі хмельничани отримали солодкі подарунки. З міського бюджету на придбання солодощів було виділено майже 14 тис. грн, повідомляють на офіційному сайті міської ради.

Діти із захопленням спостерігали за перебігом подій на сцені, вболівали за добрих героїв та осуджували поганих. Вихованці школи мистецтв створили атмосферу казки та свята, подарували усім присутнім яскраві враження та емоції. А святий Миколай, який завітав на свято, закликав усіх присутніх прочитати молитву «Отче наш».
Учні школи мистецтв подарували маленьким хмельничанам казку
Учні школи мистецтв подарували маленьким хмельничанам казку

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього