Учора для хмельницьких школярів пролунав Останній дзвінок
29 травня, в Україні – свято останнього дзвоника. Для випускників – це остання урочиста лінійка, яку вони відвідують в якості учнів. Учора для хмельницьких школярів пролунав Останній дзвінок
29 травня, в Україні – свято останнього дзвоника. Для випускників – це остання урочиста лінійка, яку вони відвідують в якості учнів. 

Цьогоріч на Хмельниччині – 8216 випускників шкіл. Всього у 2015 році у 803 загальноосвітніх закладах області навчалися понад 127 тисяч школярів.
Для двох десятків шкіл останній дзвоник в цьому році дійсно став останнім у зв’язку з їхнім закриттям цих навчальних закладів (через малу комплектацію шкіл).

Та незважаючи на це, Хмельницька область, за попередніми результатами, матиме 710 золотих та срібних медалей (враховуючи ЗНО з української мови). 10 із них заберуть учні ЗОШ №1, що у Волочиську. Саме вона стала найкращим закладом в районі та посідає лідерські позиції серед шкіл області.
Аби привітати учнів і вчителів із таким результатом, до навчального закладу на свято останнього дзвоника завітав народний депутат України Сергій Лабазюк.

«Приємно, що цього року саме школа з Волочиського району стала однією із найкращих, – звернувся він до випускників. – Ви наше майбутнє, наша надія і наша віра. Від того, як ви будете навчатися, які цінності відстоюватиме, наскільки принциповою буде ваша життєва позиція залежить майбутнє нашої держави. Бажаю вам пишатися тим, що ви українці і зробити все, щоб бути щасливими у своїй країні».

Політик подякував учителям, які щоденно віддають частину свого життя і серця учням, докладають зусиль, щоб передати молодому поколінню знання і життєву мудрість, виховати шляхетних і достойних особистостей.

Цього ж дня нардеп також побував в навчальному закладі в обласному центрі. ЗОШ № 30 – заклад, де навчають учнів молодшої школи. Випускниками тут стали майже півтори сотні четвертокласників.

На початку лінійки директор закликала усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, аби пригадати, кому завдячуємо святкуванню останнього дзвоника під мирним небом. Після свята на шкільному подвір’ї діти випустили в небо повітряні кульки у вигляді сердець, як символ надії на світле майбутнє.

Від благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» обидві школи отримали проектори для забезпечення кращого навчального процесу учнів.

Учора для хмельницьких школярів пролунав Останній дзвінокУчора для хмельницьких школярів пролунав Останній дзвінок
Учора для хмельницьких школярів пролунав Останній дзвінокУчора для хмельницьких школярів пролунав Останній дзвінок

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього