\"Укравтодор\" запевняє водіїв, що дороги розчищеноНаслідки негоди в західних областях України подолані, повідомляє прес-служба Державного агентства автомобільних доріг.

«Протягом доби з 25 по 26 листопада 400 осіб і 190 одиниць дорожньої техніки подолали наслідки погіршення погодних умов на заході України, а саме: ускладнення руху автотранспорту на дорогах Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей, викликані сильним дощем, мокрим снігом і першою ожеледицею», – йдеться в повідомленні.\"Укравтодор\" запевняє водіїв, що дороги розчищеноНаслідки негоди в західних областях України подолані, повідомляє прес-служба Державного агентства автомобільних доріг.

«Протягом доби з 25 по 26 листопада 400 осіб і 190 одиниць дорожньої техніки подолали наслідки погіршення погодних умов на заході України, а саме: ускладнення руху автотранспорту на дорогах Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей, викликані сильним дощем, мокрим снігом і першою ожеледицею», – йдеться в повідомленні.
Спочатку покриття доріг у тих районах, де випадав сніг, регулярно очищалося й оброблялося протиожеледними матеріалами, а в місцях концентрації ДТП і на проблемних ділянках було введено цілодобове чергування як відповідальних працівників дорожніх служб, так і спеціальної техніки.

В «Укравтодорі» зазначили, що в переважній більшості ускладнення в русі виникали через недотримання водіями безпечної швидкості руху, інтервалів і дистанцій, яких вимагають Правила дорожнього руху під час складних погодних умов, а також через неготовність транспортних засобів до умов роботи в зимовий період, а саме – відсутність зимових шин у переважної більшості автомобілів і протиковзких засобів – у вантажівок.

Нагадаємо, у Хмельницькій області внаслідок утворення снігових заторів було тимчасово обмежено рух вантажного транспорту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього