Україна вибрала проект для добудови енергоблоків Хмельницької АЕС

Україна вибрала проект для добудови енергоблоків Хмельницької АЕСУкраїна завершила процес вибору технічного проекту для добудови третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС за російськими технологіями і найближчим часом до Москви буде офіційно направлено відповідне повідомлення, передає РИА Новости з посиланням на прес-службу Росатома, повідомляє “Корреспондент.нет”.Україна завершила процес вибору технічного проекту для добудови третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС за російськими технологіями і найближчим часом до Москви буде офіційно направлено відповідне повідомлення, передає РИА Новости з посиланням на прес-службу Росатома, повідомляє “Корреспондент.нет”.

Про це заявив виконуючий обов\’язки міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький 31 січня під час зустрічі в Москві з главою Росатома Сергієм Кирієнко, вході якої була розглянута двостороння повістка співробітництва в галузі мирного використання атомної енергії.

Партнери підтвердили зацікавленість у продовженні спільного споруди на території України заводу з фабрикації ядерного палива російського дизайну для АЕС України.

Глава українського Мінвуглепрому подякував російській стороні за своєчасне і повне виконання нею своїх зобов\’язань у рамках проекту та в свою чергу повідомив, що до бюджету України на 2014 рік внесено відповідний видаткова рядок для внесення грошових коштів до статутного фонду спільного підприємства. Сторони також домовилися розглянути додаткові можливості з пошуку шляхів фінансування будівництва заводу.

Нагадаємо, в липні минулого року повідомлялося, що Україна і Росія ведуть переговори про будівництво ядерного заводу на українській території.

Залишити відповідь