Україна вибрала проект для добудови енергоблоків Хмельницької АЕСУкраїна завершила процес вибору технічного проекту для добудови третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС за російськими технологіями і найближчим часом до Москви буде офіційно направлено відповідне повідомлення, передає РИА Новости з посиланням на прес-службу Росатома, повідомляє “Корреспондент.нет”.Україна завершила процес вибору технічного проекту для добудови третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС за російськими технологіями і найближчим часом до Москви буде офіційно направлено відповідне повідомлення, передає РИА Новости з посиланням на прес-службу Росатома, повідомляє “Корреспондент.нет”.

Про це заявив виконуючий обов\’язки міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький 31 січня під час зустрічі в Москві з главою Росатома Сергієм Кирієнко, вході якої була розглянута двостороння повістка співробітництва в галузі мирного використання атомної енергії.

Партнери підтвердили зацікавленість у продовженні спільного споруди на території України заводу з фабрикації ядерного палива російського дизайну для АЕС України.

Глава українського Мінвуглепрому подякував російській стороні за своєчасне і повне виконання нею своїх зобов\’язань у рамках проекту та в свою чергу повідомив, що до бюджету України на 2014 рік внесено відповідний видаткова рядок для внесення грошових коштів до статутного фонду спільного підприємства. Сторони також домовилися розглянути додаткові можливості з пошуку шляхів фінансування будівництва заводу.

Нагадаємо, в липні минулого року повідомлялося, що Україна і Росія ведуть переговори про будівництво ядерного заводу на українській території.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення