Українці визнали «Домашній телеком» кращим Інтернет-провайдером в 2015 році
«Домашній телеком», роздрібний напрямок національного оператора зв\’язку «Датагруп», зайняв перше місце в номінації «Кращий Інтернет-провайдер 2015 року» за результатами незалежного рейтингового дослідження «Народне голосування — 2015».Українці визнали «Домашній телеком» кращим Інтернет-провайдером в 2015 році
«Домашній телеком», роздрібний напрямок національного оператора зв\’язку «Датагруп», зайняв перше місце в номінації «Кращий Інтернет-провайдер 2015 року» за результатами незалежного рейтингового дослідження «Народне голосування — 2015».
Протягом 2015 року українці оцінювали кращих постачальників українського ринку товарів і послуг через онлайн-голосування на сайті проекту «Українська народна премія» www.ukrainian-choice.com. За його умовами, кожен бажаючий міг віддати свій голос за ту чи іншу представлену компанію. До участі в даній номінації були включені провідні Інтернет-провайдери України. Загалом за ТМ «Домашній телеком» було віддано 26% всіх голосів. Другий рік поспіль «Домашній телеком» обходить найбільших провайдерів ШСД послуг за кількістю голосів і стає абсолютним переможцем.
«Українська народна премія» — це перший і єдиний всеукраїнський національний проект, основною метою якого є оптимізація національного ринку товарів і послуг шляхом визначення кращих його представників на основі народного голосування.
«Домашній телеком» висловлює свою подяку всім, хто брав активну участь, віддавав свій голос на підтримку компанії. «Нам дуже важлива перемога в Народному онлайн-опитуванні, адже ми розцінюємо її як вираження вдячності наших абонентів за надані нами високоякісні Інтернет-послуги» — зазначив Директор департаменту маркетингових комунікацій «Датагруп» Віталій Кочевих.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього