«Українська мова – мова єднання»
Одеська регіональна організація Національної спілки журналістів України спільно з Причорноморською академією мовних технологій та комунікацій етносів, за підтримки Міністерства культури та мистецтв України, з метою зміцнення державотворчої функції української мови, піднесення рівня мовної культури 16 років поспіль проводять Загальнонаціональний конкурс «Українська мова – мова єднання». Ця робота здобула великий резонанс серед української та зарубіжної громадськості і була взята у 2003 році під Патронат Президента України.«Українська мова – мова єднання»
Одеська регіональна організація Національної спілки журналістів України спільно з Причорноморською академією мовних технологій та комунікацій етносів, за підтримки Міністерства культури та мистецтв України, з метою зміцнення державотворчої функції української мови, піднесення рівня мовної культури 16 років поспіль проводять Загальнонаціональний конкурс «Українська мова – мова єднання». Ця робота здобула великий резонанс серед української та зарубіжної громадськості і була взята у 2003 році під Патронат Президента України.

Щорічно Конкурс проходить під девізом «Рідне слово, рідний розум, рідна й правда буде».
Метою Конкурсу є відображення в друкованих та електронних засобах масової інформації, літературних творах, рефератах середніх та вищих учбових закладах України значення розвитку мовної культури в Україні як одного з вагомих чинників зміцнення духовності нації та розбудови української державності.

В Конкурсі беруть участь представники засобів масової інформації, письменники, викладачі, студенти, учні, представники української діаспори за кордоном, що виявляють бажання надіслати твори за тематикою Конкурсу.
Переможці визначаються за номінаціями:
– «Квітни, мово наша рідна» (утвердження державної мови);
– «Мовне багатоголосся України» (вільний розвиток мов національних меншин);
– «На видноті всього світу» (українське слово за кордоном);
– «Первоцвіт» (дитяча-юнацька творчість у мовній царині);
– «Дихай озоном» («Здорова дитина – здорова країна» – молодь за здоровий спосіб життя в молодіжному середовищі).
Відбірковий тур Конкурсу триває до 20-го квітня щороку. До цього терміну автори надсилають в Оргкомітет конкурсні роботи, в яких відображено різні грані розвитку української та мов національних меншин України.
Заключний тур розпочинається в Одесі й розгортається за окремими маршрутами до духовних осередків в різних регіонах держави.

Адреса Оргкомітету:
65044 м.Одеса, проспект Шевченка, 11
Тел.(048) 746-62-15, 728-02-42
e-mail:[email protected]
http://nsju.odessa.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього