Українська співачка Ольга Горбачова вчила хмельничанок жіночої мудрості
Хмельницький став шістнадцятим містом, до якого зірка завітала з творчим проектом «Сім життів жінки».Українська співачка Ольга Горбачова вчила хмельничанок жіночої мудрості
Хмельницький став шістнадцятим містом, до якого зірка завітала з творчим проектом «Сім життів жінки».
Це фотовиставка Ольги Горбачової з українським фешн-фотографом Геннадієм Черномашинцевим про ролі сучасної жінки.
На зустрічі з місцевими панянками одною презентацією експозиції співачка не обмежилася: розповідала про себе й давала поради. Зокрема, як реалізувати себе в ролі хазяйки, коханки, партнера, дружини, матері, музи, творця свого життя й божественної душі. Це все було передбачено творчим проектом.
У ролі хазяйки, яка для жінки є першою, Ольга зображена не в фартушку. На фотографіях розкривається дика енергія жінки на лоні природи. Про хатні справи господині співачка забувати не радить. Пояснює, їх слід сприймати ні як тяжкий тягар, а, навпаки, як добрий ритуал. До прикладу, миття посуду можна асоціювати зі змиттям негативних думок. А прибирання в оселі, як створення зони комфорту.
У ролі коханки жінка має полюбити те, що вона робить, навчитися отримувати задоволення від життя.
Роль партнера – це можливість жінки займатися улюбленою справою. Тут рушійною силою для дій може стати елементарна заздрість, пояснює Ольга. Та захоплюватися нею не варто, заздрість може й згубити. Головне, радить співачка не боятися пробувати щось робити. Якщо обраний шлях є правильним, то все обов’язково вийде.
Пояснила Ольга Горбачова, як себе реалізувати й в інших ролях.
Слухали поради співачки у Хмельницькому жінки різного віку. Загалом же, до обласного художнього музею, де відбувалася зустріч, прийшли близько сотні подолянок.
Ольга Горбачова продовжує турне містами України. 9 квітня з творчим проектом співачка відвідає Рівне.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього