Україну захищають патріоти і професіонали Хмельниччини
Мобілізований до лав Збройних Сил України співробітник підрозділу комунікацій Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області Олександр Севастьянов після закінчення першого дня перебування у навчальному центрі в Києві вийшов на зв‘язок.Україну захищають патріоти і професіонали Хмельниччини
Мобілізований до лав Збройних Сил України співробітник підрозділу комунікацій Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області Олександр Севастьянов, після закінчення першого дня перебування у навчальному центрі в Києві вийшов на зв‘язок і передав першу інформацію під рубрикою «З війська».
«У мене все нормально. Поселилися в гуртожитку, кімнати на п‘ять чоловік. Повноцінним харчуванням забезпечені. Отримали пристойне військове обмундирування. Розпочався активний навчальний процес, який включає в себе сучасні військові дисципліни, основи медичної підготовки і забезпечення життєдіяльності у бойових умовах», – телеграфним стилем повідомив Олександр.
Для довгих розмов у нього немає часу. Адже за місяць потрібно встигнути освоїти військову науку, і не просто пройти вишкіл, а навчитися перемагати підступного ворога психологічно, тактично і стратегічно. Наш колега до того, як стати податківцем, більше десяти років віддав службі в армії, тож потрібно певною мірою відновити здобуті раніше військові навички. А патріотизму та налаштованості на перемогу Олександру не позичати.
«Тут зустрів свого давнього знайомого, з яким проходив армійську службу. Познайомився з іншими колегами. Усі вони усвідомлюють важливість своєї місії по захисту незалежності України. Це прості хлопці, які залишили мирну роботу, сім‘ї, і пішли за покликом серця боронити рідну землю.. Водночас це великі патріоти, які не «закосили» від мобілізації і свідомо стали на передові бойові рубежі. Таке військо не перемогти», – завершив зв‘язок Олександр Севастьянов.
Тож хай щастить вам, патріоти і професіонали. Ми також чітко усвідомлюємо, що ваша боротьба забезпечує усім нам мирне життя і працю на благо України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього