Укренерго ввела в дію з 1 грудня 2014 року графіки аварійних відключень електрики
\”Україна в пітьмі\”, \”Громадський транспорт зупиняє рух, закриваються кафе\”, – такими панічними заголовками рясніють сьогоднішні новини в ЗМІ. Проте до катастрофи не дійшло: як і очікувалось, національна енергетична компанія Укренерго ввела з 1 грудня 2014 року графіки аварійних відключень електрики в усіх областях.Укренерго ввела в дію з 1 грудня 2014 року графіки аварійних відключень електрики
\”Україна в пітьмі\”, \”Громадський транспорт зупиняє рух, закриваються кафе\”, – такими панічними заголовками рясніють сьогоднішні новини в ЗМІ. Проте до катастрофи не дійшло: як і очікувалось, національна енергетична компанія Укренерго ввела з 1 грудня 2014 року графіки аварійних відключень електрики в усіх областях.
Такі заходи прийняті для забезпечення життєздатності та надійної роботи об\’єднаної енергосистеми України в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом, зазначили у відомстві.
У компанії підкреслили, що дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії стався, зокрема, через аварійного відключення енергоблоку №3 на Запорізькій АЕС 28 листопада в 19:24. Також причинами є низькі запаси вугілля на складах теплоелектростанцій, нестача гідроресурсів, збільшення споживання через похолодання.
Додамо також, що станом на 2 грудня 2014 року на 1-му енергоблоці Хмельницької АЕС триває 32 доба ремонтних робіт. Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього