«Укрпошта» випустила конверт присвячений Кам’янець-Подільському
Одинадцятого лютого в рамках святкування 125-ти річчя з дня заснування Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відбулось урочисте спецпогашення художнього маркованого конверта присвяченого «дню народження» музею.«Укрпошта» випустила конверт присвячений Кам’янець-Подільському
Одинадцятого лютого в рамках святкування 125-ти річчя з дня заснування Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відбулось урочисте спецпогашення художнього маркованого конверта присвяченого «дню народження» музею.
«Штемпель для спецпогашення конверту виготовлений спеціально для до цієї дати і функціонуватиме лише сьогодні. Завдяки цій події про ювілей музею дізнаються тисячі людей з різних куточків світу», – заявила заступник директора поштового зв’язку №2 Оксана Колачова.
Право запустити у широкий обіг новенький конверт, спільно з представницею «Укрпошти», випало директору Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Віктору Травінському та заступнику міського голови Сергію Бабію.
Тираж ювілейного конверту становить всього лише 42 тисячі екземплярів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього