Укрзалізниця обладнала електроопаленням понад 90 % пасажирських поїздів
Для забезпечення зимових пасажирських перевезень з початку року залізничники підготували 3158 вагонів на загальну суму понад 400 млн грн. Наразі 90,2% пасажирських поїздів обладнані електроопаленням.Укрзалізниця обладнала електроопаленням понад 90 % пасажирських поїздів
Для забезпечення зимових пасажирських перевезень з початку року залізничники підготували 3158 вагонів на загальну суму понад 400 млн грн. Наразі 90,2% пасажирських поїздів обладнані електроопаленням.
Завдяки переобладнанню та модернізації систем опалення пасажирського рухомого складу Укрзалізниця зекономить 20 % вугілля порівняно з минулим роком.
«Більшість пасажирських вагонів залишаються на комплексному опаленні, тобто при необхідності можна перейти на альтернативний метод – це ще один «ступінь захисту». Навіть в Європі ще не вигадали чогось кращого, – пояснив заступник начальника Департаменту Тарас Пасічник. – Поїзні бригади мають підтримувати температурний режим відповідно до встановлених нормативних показників».
Згідно з санітарними правилами на залізничному транспорті вагони починають опалювати при температурі зовнішнього повітря (+10°С) та нижче, а норми зимового температурного режиму у пасажирських поїздах у дальньому сполученні становлять +18°С – +22°С. При зниженні температури нижче 18 градусів, поїзна бригада протоплює вагон перехідним опаленням.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього