«Укрзалізниця» відмінила один із потягів до Кам’янця-Подільського
Натомість з 14 лютого відбудеться запуск нового потягу за маршрутом Київ-Хмельницький.«Укрзалізниця» відмінила один із потягів до Кам’янця-Подільського
З 2 лютого \”Укрзалізниця” відмінила один із поїздів, який курсував за маршрутом №773/774 \”Київ-Кам’янець-Подільський”.
Прес-служба \”Укрзалізниці” пояснює це зменшенням пасажиропотоку в нашому напрямку.
На зазначеному маршруті пасажири зможуть скористатися альтернативними поїздами, зокрема №117/118 Київ – Чернівці та №139/140 Київ – Кам\’янець-Подільський.
Окрім цього, в середині лютого почне курсувати регіональний поїзд № 755/756 Київ – Хмельницький. Починаючи з 14 лютого поїзд щоденно відправлятиметься з Києва о 7:03 та прибуватиме до Хмельницького о 13:21. З Хмельницького поїзд відправлятиметься о 16:48 та прибуватиме до Києва о 22:41. Поїздом зможуть скористатися також мешканці Фастова, Козятина, Калинівки, Хмільника, Адамполя, Старокостянтинова та Красилова, оскільки на цих станціях будуть здійснювати посадку та висадку пасажирів.
Також з 25 лютого відміняються зупинки поїздів № 457/458 Київ – Рахів – Київ на шести станціях: Фастів, Козятин-1, Калинівка, Гнівань, Деражня, з яких до Західної України (до станцій на ділянці Теребовля – Рахів) та зворотно прямує не більше одного пасажира. Відміна низки зупинок дозволить зменшити витрати за рік на 1,4 млн грн, оскільки у 2014 році збитки від курсування цього поїзда перевищили 24 млн грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього