Укрзалізниця відмінить одразу три потяги, які прямують через Хмельницьку область
Залізничники взялися за оптимізацію маршрутівУкрзалізниця відмінить одразу три потяги, які прямують через Хмельницьку область
Залізничники взялися за оптимізацію маршрутів.
Укрзалізниця змінює графіки курсування потягів, а деякі й взагалі відміняє. Нововведення зачеплять й Хмельниччину.

Так, потяг № 132/131 “Хмельницький – Херсон” курсуватиме з Хмельницького з 1 лютого по непарних, а з Херсона – з 2 лютого по парних числах, один раз на чотири дні.

Також раз на чотири дні їздитиме потяг № 397/398 “Черкаси – Львів”: з Черкас з 1 лютого по непарних, а зі Львова – з 2 лютого по парних числах (курсує через Деражню, Хмельницький та Волочиськ).

А от потяг № 108/107 “Одеса – Ужгород” курсуватиме через день: із Одеси з 2 лютого по парних, з Ужгорода – з 3 лютого по непарних числах (курсує через Деражню, Хмельницький та Волочиськ).

Також відмінено три потяги, які прямують через Хмельниччину:

№ 259/260 “Миколаїв – Львів”: з Миколаєва з 19 січня, зі Львова з 20 січня (курсує через Хмельницький),

№ 231/232 “Дніпропетровськ – Івано-Франківськ”: з Дніпропетровська з 21 січня, з Івано-Франківська з 22 січня (курсує через Полонне, Шепетівку та Славуту),

№ 749/750 “Київ – Тернопіль” (Інтерсіті): з Києва з 1 лютого, з Тернополя з 2 лютого (курсує через Хмельницький).

Тим часом, додатковий потяг № 577/578 “Кременчук – Львів” (курсує через Хмельницький) не скасовуватимуть. Із Кременчука поїзд курсуватиме через день по парних числах до 30 січня, а з 1 лютого – один раз у чотири дні по непарних числах. Зі Львова він вирушатиме через день по непарних числах до 31 січня, а з 2 лютого – один раз у чотири дні по парних числах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього