За даними УМВС до столичної міліції зателефонував невідомий і повідомив, що на одній із дільниць на окрузі №193 купують виборців
УМВС: Про підкуп виборців у Кам’янці-Подільському повідомляють у КиївУМВС: Про підкуп виборців у Кам’янці-Подільському повідомляють у Київ
За даними УМВС до столичної міліції зателефонував невідомий і повідомив, що на одній із дільниць на окрузі №193 купують виборців.
Прес-служба відомства повідомляє, що станом на 12.00 вибори в області проходять спокійно, без особливих порушень громадського порядку. Лише у Кам’янець-Подільському районі слідчо-оперативні групі міліції довелося виїхати на виборчу дільницю в селі Жовтневе, щоб перевірити інформацію, яка надійшла на телефон 102 у місті Києві.

«Невідомий з мобільного номеру зателефонував до київської міліції і повідомив, що у Кам’янець-Подільському районі, на дільниці, яка належить до одномандатного виборчого округу №193, вчиняється підкуп виборців. Повідомлення одразу було зареєстроване в журналі Єдиного обліку, а на місце події вирушили правоохоронці – повідомляє прес-служба УМВС у хмельницькій області.

В ході перевірки дана інформація не підтвердилася

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.