ЗІГРАЙ У ЛОТЕРЕЮ – ВИГРАЙ ВІЗУ США
Уряд Сполучених Штатів запрошує кам’янчан емігрувати до країни Північної АмерикиУряд Сполучених Штатів запрошує кам’янчан емігрувати до країни Північної Америки

Уряд Сполучених Штатів запрошує кам’янчан емігрувати до країни Північної Америки. Сам віце-консул Посольства США в Україні Джон Сарраф прибув до нашого міста, аби розповісти, як легко це можна зробити.

Так звану Грін-карту, яка передбачає право на постійне проживання та працевлаштування в США, можна отримати шляхом участі в лотереї, де переможці обиратимуться за допомогою комп’ютера шляхом розіграшу. Україна має можливість стати учасником цієї програми, оскільки саме українці у Штатах представлені менш ніж 50 тисячами.

Заявки на участь у розіграші, пояснює представник Посольства, прийматимуться з 1 жовтня до 2 листопада у вигляді електронної анкети (не паперової) на сайті www.dvlottery.state.gov. При цьому реєстрація не передбачає сплати жодних коштів. Будь-які посередники чи консультанти, які пропонують свою допомогу, діють без згоди Уряду США.

Претендент повинен мати повну загальну середню освіту, обов’язково в заяві вказати інформацію про всіх своїх дітей та кількість попередніх шлюбів, інакше вона буде дискваліфікована. Те саме чекає на тих, хто подасть заявку більше, ніж один раз. Якщо анкета буде заповнена вірно, претендент отримає унікальний номер-підтвердження. Його потрібно роздрукувати та зберегти, аби самостійно перевіряти статус заявки. Переможців програми оголосять першого травня.

Зазначимо, що лотерея на отримання імміграційної візи США впроваджена в Україні з 1995 року. 2013-го Посольством видано майже дві тисячі Грін-карт, а 2014-го – поки що півтори. Після перемоги щасливчик має пройти також і співбесіду в Посольстві, попередньо заповнивши ще одну анкету онлайн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього