Уряд виплатить місцевим бюджетам різницю в тарифах ЖКГ
Кабінет Міністрів України прийняв постанову №711 \”Про внесення змін до Порядку та умов надання у 2014 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення…\”.Уряд виплатить місцевим бюджетам різницю в тарифах ЖКГ
Кабінет Міністрів України прийняв постанову №711 \”Про внесення змін до Порядку та умов надання у 2014 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення…\”.
Згідно документу, регламентується розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, у 2014 році.
Хмельницька область може розраховувати на 279136,7 тис. гривень. Для порівняння субвенція Рівненській області складає 404243,3 тис. гривень, Тернопільській – 140279,2 тис. гривень, Чернівецькій – 38889,8 тис. гривень, Житомирській – 227262,2 тис. гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього