Успіх подільських гандболісток залежить від фінансуванняГандболістки «Хмельничанки» у Вищій лізі України йдуть без поразок і закономірно лідирують у чемпіонаті.

Наші дівчата без проблем розібралися із криворізьким «ДЮСШ №4 — Спарта». Загалом в активі хмельничанок п\’ять перемог та одна нічия. Попри такі результати тренер «Хмельничанки» Ігор Поварчук обережний у прогнозах.Успіх подільських гандболісток залежить від фінансуванняГандболістки «Хмельничанки» у Вищій лізі України йдуть без поразок і закономірно лідирують у чемпіонаті.

Наші дівчата без проблем розібралися із криворізьким «ДЮСШ №4 — Спарта». Загалом в активі хмельничанок п\’ять перемог та одна нічия. Попри такі результати тренер «Хмельничанки» Ігор Поварчук обережний у прогнозах.

– Ігоре Богдановичу, «Хмельничанка» досить легко здолала «Спарту». На скільки цікаво було з ними грати?

– А чому ні? Потрібно награватися, перевіряємо молодь і більш досвідчені наші гравці не підвели. Я рахую ці дві перемоги закономірними. У певних відрізках матчів було важко, але перемогли.

– Якщо судити по грі із «Спартою», то суперник відверто слабенький.

– У них також молода команда, хоча вони мають чотирьох досвідчених гандболісток, які пограли у Суперлізі. Не скажу, що вони на стільки слабкі. «Спарта» інколи скорочувала відставання до двох м\’ячів.

– Дійсно, їм вдалося скорочувати відставання саме після перерви. Це через нашу розслабленість?

– Це уже закономірність для нас. Я котру гру помічаю, що початок другого тайму – хвилин десять – ми програємо. Але потім доганяємо і переганяємо суперника.

– Можете у нас когось виокремити з молодих гравців?

– Ну ось до прикладу воротар. З часом буде досить хороший. А в принципі, вони ще всі молоді і когось явно виокремити поки важко.

– Склалося враження, що лідер команди Інна Голярдик почала більше грати на розіграші м\’яча, а не завершувати атаки.

– Та ні. Перші тайми вона чудово проводить, закидує по 12 м\’ячів, тому не рахую, що вона більше розігрує м\’яча.

– Чи є у нас гравець, який може, у разі необхідності, повноцінно замінити її?

– Вона залишається нашим лідером. Альтернативи їй нема. Хоча у нас є Вероніка Алєксєєнко 1993 року народження, тому перспектива у нас є. Ми у постійному пошуці талановитих гандболісток.

– До речі, чому матч із «Спартою» грали у Хмельницькому, а не у Кривому Розі як було заплановано?

– У цей час у їхньому спортивному залі ставили пластикові вікна. Тому матчі перенесли у Хмельницький, а уже ігри другого кола ми будемо грати у Кривому Розі.

– У цьому сезоні суперників небагато, відповідно і ігор також. На скільки важко тримати у тонусі команду?

– Важкувато. Але впринципі у нас по два тури у місяць, виходить, що у тонусі ми постійно. Зараз ще буде останній у цьому році тур у Тернополі. Поновиться першість уже у лютому. Поки у тонусі, а далі все залежатиме від фінансування.

– Можливо запланована участь «Хмельничанки» в інших змаганнях? Можливо обласних?

– У зв\’язку з нефінансуванням ми неможемо виїжджати на інші турніри, окрім чемпіонату України.

– «Хмельничанка» у чемпіонату йде без поразок, наші дівчата уже переросли рівень Вищої ліги?

– Суперники сильні є. Ті ж самі дві тернопільські команди. «Економ-Університет» ми одного разу обіграли, другий матч закінчився нічиєю. У другому колі на нас очікує виїзд до них. А з «Пед-Університетом-Енерго» ми у цьому сезоні ще не грали, але це також хороша команда.

– Чи можна спрогнозувати, що у цьому сезоні ми знову будемо серед лідерів і боротимемося за перше місце?

– Важко сказати. Побачимо у квітні, коли проходитимуть вирішальні матчі.

Нагадаємо, заключні два матчі у цьому році «Хмельничанка» проведе 20 та 21 грудня у Тернополі проти місцевого «Пед-Університет-Енерго».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього