Увага! На Хмельниччині очікується різке погіршення погодніх умов!За оперативною інформацією Хмельницького обласного центру з гідрометеорології 7 грудня переміщення північно-західного циклону на Хмельниччину зумовить у місті Хмельницькому складні погодні умови: очікується сніг, місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця, посилення північно-західного вітру, пориви 19-24 м/сек. Зниження температури повітря до 2-7° морозу.Увага! На Хмельниччині очікується різке погіршення погодніх умов!За оперативною інформацією Хмельницького обласного центру з гідрометеорології 7 грудня переміщення північно-західного циклону на Хмельниччину зумовить у місті Хмельницькому складні погодні умови: очікується сніг, місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця, посилення північно-західного вітру, пориви 19-24 м/сек. Зниження температури повітря до 2-7° морозу.
Такі погодні умови ускладнюють роботу енергетиків, зв\’язківців, автомобільного та електротранспорту, можуть створити загрозу життю та здоров’ю людей.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради з метою уникнення ризику виникнення надзвичайних подій, просить хмельничан утриматись від поїздок на власних авто на далекі відстані.

Керування автомобілем в складних погодних умовах вимагає від водіїв особливої пильності та неухильного дотримання усіх правил дорожнього руху. Нагадуємо про необхідність змінити гуму на зимову. Прохання – не паркувати автомобілі у безпосередній близькості до дерев, будинків, електроопор.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього