Увага! Рух громадського транспорту по вулиці Старокостянтинівське шосе буде тимчасово змінено

Увага! Рух громадського транспорту по вулиці Старокостянтинівське шосе буде тимчасово змінено 20 січня з 9.00 до 17.00 у зв\’язку із проведенням комунальним підприємством по зеленому будівництву і благоустрою міста робіт із зрізування аварійних дерев буде перекрито рух автотранспорту вулицею Старокостянтинівське шосе, на ділянці від вул. Прибузької до вул. Зарічанської. 20 січня з 9.00 до 17.00 у зв\’язку із проведенням комунальним підприємством по зеленому будівництву і благоустрою міста робіт із зрізування аварійних дерев буде перекрито рух автотранспорту вулицею Старокостянтинівське шосе, на ділянці від вул. Прибузької до вул. Зарічанської.

Громадський транспорт загального користування, який проходить по вул. Старокостянтинівське шосе, здійснюватиме об’їзд за схемою: вул. Старокостянтинівське шосе, вул. Зарічанська, вул. Свободи, вул. Прибузька, вул. Старокостянтинівське шосе.
Водіям транспортних засобів пропонуємо здійснювати об’їзд вулицями Свободи та Трудовою.

Комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою містасподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені проведенням необхідних робіт.

За матеріалами: офіційного сайту виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залишити відповідь