До Нового року комунальники Сімашкевича відремонтують алею центрального парку за 1,7 млн. грнДо Нового року комунальники Сімашкевича відремонтують алею центрального парку за 1,7 млн. грн

Департамент житлової політики, доріг та інфраструктури Кам’янець-Подільської міськради за результатами тендера 29 жовтня уклав угоду з комунальним підприємством “Комунбуд” (Кам’янець-Подільський) на капітальний ремонт алеї центрального парку.

Загальна варість робіт становить 1 млн. 751 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Реконструкцію запланували зробити за три місяці. Після ремонту у пакру з’являться оновлені сходи, пішохідні доріжки, 10 кущів самшиту, ковані ворота і огорожа.

Участь у тендері взяли три учасники. Натомість найнижчу пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «МГБ Буд-Торг» (Чернівці) – 1 млн. 491 тис. грн – комітетом з конкурсних торгів було відхилено. Причини – в кваліфікаційній довідці працівників не зазначено розряд та стаж роботи за спеціальністю працівників, не вказано робітників, які безпосередньо виконуватимуть роботу; відсутня довідка про взяття на облік платника податків.

Крім цього, інший учасник торгів – товариство з обмеженою відповідальністю «Дан-сервіс» (Кам’янець-Подільський) поставив ціну вищу від комунальників Сімашкевича на 0,6%.

Керівником «Дан-сервіс» є депутат Кам’янець-Подільської міської ради від Партії регіонів Валерій Слободян.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього