В амбулаторії у мікрорайоні Гречани до кінця року відремонтують каналізаційну мережу
На гарячу лінію «Народного контролю» звернулись хмельничани, які повідомили, що в міській амбулаторії №1, яка обслуговує 18 тисяч населення мікрорайону Гречани, нема води.В амбулаторії у мікрорайоні Гречани до кінця року відремонтують каналізаційну мережу
На гарячу лінію «Народного контролю» звернулись хмельничани, які повідомили, що в міській амбулаторії №1, яка обслуговує 18 тисяч населення мікрорайону Гречани, нема води.

Виявилося, що ще 31 грудня опівдні в амбулаторії прорвало трубу з гарячим водопостачанням. Від тоді тривали ремонтні роботи.

Зараз вода уже подається у всі кабінети, до санвузлів. Утім до повного вирішення проблеми із водопостачанням закладу ще далеко: мережі у жахливому стані, тому потребують негайного капітального ремонту.

Головний лікар Хмельницької міської поліклініки №1 В’ячеслав Мороз запевнив журналістів, що роботи із відновлення мережі потрапили у кошторис першочергових робіт у 2016 році. Решта справи за депутатами.

Активісти «Народного контролю» підготували офіційне звернення до міських обранців, аби ті не проігнорували потреби хмельничан.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,