В АТО вирушили шестеро слідчих з Хмельниччини
Шість досвідчених працівників слідчих підрозділів Хмельниччини вирушили в зону проведення антитерористичної операціїВ АТО вирушили шестеро слідчих з Хмельниччини
Шість досвідчених працівників слідчих підрозділів Хмельниччини вирушили в зону проведення антитерористичної операції для надання колегам зі східних областей допомоги в розслідуванні тяжких і особливо тяжких злочинів. Про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.

В АТО вирушили шестеро слідчих з Хмельниччини
Найдосвідченіші слідчі з Кам’янця-Подільського, Шепетівки, Красилова та Хмельницького вирушили сьогодні у місячне відрядження в зону проведення антитерористичної операції. Усі шестеро — добровольці. Бажаючих було навіть більше, тож довелось проводити відбір. Поїхали кращі з кращих. Групу очолив перший заступник начальника Кам’янець-Подільського райвідділу міліції Ігор Ільницький.
В АТО вирушили шестеро слідчих з Хмельниччини
У зоні АТО правоохоронці займатимуться розслідуванням тяжких і особливо тяжких злочинів. Тобто, робота для них звична — огляд місця події, збирання речових доказів, встановлення свідків та учасників подій, скерування до суду обвинувальних актів. От тільки умови, в яких слідчим доведеться здійснювати свої обов’язки, м’яко кажучи, не зовсім безпечні. Тож керівництво обласного управління внутрішніх справ потурбувалося про те, щоб наші спеціалісти поїхали в зону АТО належним чином озброєні та укомплектовані.
В АТО вирушили шестеро слідчих з Хмельниччини
Провести слідчих у небезпечне відрядження прийшли рідні колеги та керівництво обласної міліції на чолі з начальником УМВС Миколою Семенишиним. Микола Олександрович побажав хлопцям гідно виконати усі поставлені завдання та повернутися додому живими та неушкодженими.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього