У ході проведених обстежень автодоріг загального користування області, працівниками Служби автодоріг виявлені численні факти виносу бруду на проїзну частину великоваговими транспортними засобами при вивезенні з полів сільськогосподарської продукції, що загрожує безпечним умовам дорожнього руху та може спричинити  ДТП, насамперед, на маршрутах підвезення учнів до шкіл та автобусного сполучення.

Велика кількість бруду на проїзній частині та узбіччях автодоріг не лише утворює слизькість покриття, а й сприяє його руйнації.

Цими днями такі факти були виявлені на автодорогах державного та місцевого значення, зокрема, в районі “Грицівського” перехрестя, в районі “Антонінського” перехрестя та поблизу м. Красилів, біля сіл Закриниччя,  Рублянка та Кузьмин.

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області звернулась до керівництва облдержадміністрації та ГУ НП щодо попередження, притягнення правопорушників до визначеної законодавством
відповідальності та зупинення руху такої категорії автомобільних транспортних засобів на автодорогах загального користування області.

Розуміючи важливість питання збору урожаю сільськогосподарських культур, Служба автодоріг у Хмельницькій області звертається до власників агроформувань, цукрових заводів та інших переробників сільськогосподарської продукції із проханням забезпечити в місцях виїздів з полів автотранспорту постів по миттю коліс від бруду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього