В Білогірському районі 32-річний чоловік зарізав свого тестя

В Білогірському районі 32-річний чоловік зарізав свого тестя
О 23.10 до Білогірського райвідділу міліції зателефонувала 29-річна жителька одного із сіл району і повідомила про те, що між її батьком та чоловіком виникла сварка, яка переросла у бійку. Перед самим виїздом опергрупи знову пролунав дзвінок. Цього разу телефонував уже чоловік, який повідомив, що щойно зарізав свого тестя.В Білогірському районі 32-річний чоловік зарізав свого тестя
О 23.10 до Білогірського райвідділу міліції зателефонувала 29-річна жителька одного із сіл району і повідомила про те, що між її батьком та чоловіком виникла сварка, яка переросла у бійку. Перед самим виїздом опергрупи знову пролунав дзвінок. Цього разу телефонував уже чоловік, який повідомив, що щойно зарізав свого тестя.
32-річний зять жив у приймах, ніде не працював, постійно пиячив і зовсім не думав про виховання двох неповнолітніх дітей. Зрозуміло, що тестю це не подобалось, тому сварки між чоловіками виникали регулярно.
Але цього разу конфлікт між п’яним зятем та господарем переріс у бійку, під час якої молодик зламав тестеві хребет. Безпорадний чоловік кілька хвилин лежав на долівці літньої кухні, де, власне, зав’язалася суперечка. Жінки, почувши крики, викликали міліцію.
Тим часом затьмарений алкоголем лиходій усе не заспокоювався. Через кілька хвилин після скоєного він взяв ножа і перерізав тестеві горло. Була пошкоджена сонна артерія, тож чоловік помер за лічені хвилини, і медики вже нічим не могли йому допомогти.
Як повідомив начальник Білогірського райвідділу міліції Микола Люлько, підозрюваний був затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Йому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Наразі вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

Залишити відповідь