В Центр розмінування у Кам’янці завітав Притула
Відомий український телеведучий і волонтер Сергій Притула вчора, сьомого червня, особисто передав Кам’янець-Подільському Центру розмінування сучасне водолазне спорядження загальною вартістю близько 5 тисяч доларів.В Центр розмінування у Кам’янці завітав Притула
Окрім того, що Сергій Притула – шоумен, більше відомий за комедійними образами на телеекранах, він ще й волонтер, часто їздить на Схід, допомагаючи українським військовослужбовцям.
– Про те, що до нас збирається приїхати Притула, ми дізналися буквально за дві години. Коли він довідався про створення на базі Центру розмінування окремого підрозділу підготовки водолазів, запитав про потреби, – розповідає начальник Кам’янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков. – Оскільки йде підготовка підривників та спеціалістів інженерної справи під водою, необхідне специфічне обладнання. Тому ми дуже вдячні Сергію за надану допомогу – два комплекти сучасного водолазного спорядження, яке буде використовуватися також у ході виконання бойових завдань в зоні проведення АТО, повідомляють на сайті міської ради .
Також Сергій Притула побував на полігоні, де якраз відбувалися практичні заняття водолазів, ознайомився з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, поспілкувався з канадцями, які вже рік проводять із кам’янецькими військовими спільні навчання і тренування саперів з протидії саморобним вибуховим пристроям. Наостанок Сергій Притула пообіцяв і надалі допомагати військовим з укомплектуванням.
До речі, вже незабаром на базі Центру розмінування розпочнуться центральні збори з командирами водолазних підрозділів Збройних Сил України.

В Центр розмінування у Кам’янці завітав Притула
В Центр розмінування у Кам’янці завітав Притула

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього