В День ВДВ спецназівці провідали у військовому госпіталі своїх бойових побратимів
Сьогодні, 2-го серпня, в День високомобільних десантних військ України, своїх бойових побратимів-розвідників, які після отриманих в зоні АТО поранень проходять лікування та реабілітацію в Хмельницькому військовому госпіталі, відвідали друзі з рідного 8-го окремого полку спеціального призначення.В День ВДВ спецназівці провідали у військовому госпіталі своїх бойових побратимів
Сьогодні, 2-го серпня, в День високомобільних десантних військ України, своїх бойових побратимів-розвідників, які після отриманих в зоні АТО поранень проходять лікування та реабілітацію в Хмельницькому військовому госпіталі, відвідали друзі з рідного 8-го окремого полку спеціального призначення.
– Ми, від імені всього особового складу та сімей військовослужбовців нашої військової частини, привезли своїм хлопцям вітамінні набори для якнайшвидшого одужання. Це свіжі персики, виноград, шоколад, горіхи, соки і т.д. Кожен отримав окремий набір смакоти, обов\’язковий поцілунок від жіночої частини нашої делегації, щирі і теплі слова подяки, підтримки та побажання якнайшвидшого одужання, – розповіла голова ради членів сімей військовослужбовців полку старший солдат Лариса Мох.
– Весь медичний персонал відноситься до хлопців з особливою повагою і увагою. Адже ці герої в свої 22 чи 25 років ще не бачили життя, а вже неабияк понюхали пороху, – каже начальник госпіталю полковник медичної служби Олександр Завродскій. – Зазвичай їх відвідують батьки, рідні, близькі. Але зовсім інша справа, коли навідуються бойові друзі, які розуміють їх з півслова або ледь помітного погляду.
– Цих хлопців не треба жаліти, вони цього не люблять, – переконаний керівник військового медичного закладу.
Наразі в Хмельницькому військовому госпіталі знаходиться близько десяти військовослужбовців елітної військової частини спецназу, яка з перших днів приведення Збройних Сил України в бойову готовність виконує складні специфічні завдання в районі проведення АТО.

Андрій Агєєв. Фото автора

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього