В Деражнянському районі голова ОВК привласнив 50 тисяч гривень
Під час виборів Президента України голова ОВК вступив у змову з приватними підприємцями та привласнив кошти, які виділялись на транспортні послуги окружній виборчій комісії та дільничним виборчим комісіям, а також на виконання робіт з підготовки документації окружної виборчої комісії до здачі в районний архів.В Деражнянському районі голова ОВК привласнив 50 тисяч гривень
Під час виборів Президента України голова ОВК вступив у змову з приватними підприємцями та привласнив кошти, які виділялись на транспортні послуги окружній виборчій комісії та дільничним виборчим комісіям, а також на виконання робіт з підготовки документації окружної виборчої комісії до здачі в районний архів.
Здійснено це було шляхом службового підроблення товарно-транспортних накладних та відомостей на отримання і списання паливно-мастильних матеріалів.
Продовжуючи свою злочинну діяльність, голова ОВК у змові вже з іншим підприємцем привласнив бюджетні кошти, виділені відповідно до договору про виконання робіт з підготовки документації окружної виборчої комісії до здачі в районний архів.
Правоохоронці з’ясували, що своїми злочинними діями посадові особи окружної виборчої комісії спричинили матеріальну шкоду державним інтересам на загальну суму близько 50 тисяч гривень.
Як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України в Хмельницькій області Олександр Федорович, слідчим відділом Деражнянського РВ УМВС України в Хмельницькій області відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього