В ДНР і ЛНР почалися голодні бунти місцевого населення
У містах Донецької та Луганської областей, окупованих російськими військовими, так званими \”козаками\” і місцевими кримінальниками, все частіше виникають стихійні протести місцевих жителів. Незважаючи на погрози, вони збираються на головних площах населених пунктів і вимагають у окупантів забиратися або хоча б вишукати можливості по виплаті зарплат і пенсій.В ДНР і ЛНР почалися голодні бунти місцевого населення
У містах Донецької та Луганської областей, окупованих російськими військовими, так званими \”козаками\” і місцевими кримінальниками, все частіше виникають стихійні протести місцевих жителів. Незважаючи на погрози, вони збираються на головних площах населених пунктів і вимагають у окупантів забиратися або хоча б вишукати можливості по виплаті зарплат і пенсій.
Першим з міст Донбасу піднявся на стихійний протест Стаханов. Ще в неділю, 21 вересня, на його центральній площі зібралися близько десяти тисяч місцевих жителів, які зажадали виплатити їм зарплати і пенсії, а також припинити тероризувати населення і відбирати у нього майно. Відповідь місцевих терористів була цинічною: \”Зараз не час вимагати всяких благ, поки йде війна – працюйте безкоштовно, а за пенсіями і зарплатами їдьте в Україну\”. Що ж до конфіскації у громадян особистих автомобілів та іншої власності, то бойовики уточнили, що відбирають її \”не у всіх, а тільки у товстомордих\”.
Вчора, 22 вересня, аналогічний мітинг зібрався і в місті Антрацит. Люди прийшли до зайнятої терористами будівлі місцевої адміністрації, щоб поцікавитися, коли ж, нарешті, вони отримають пенсії і зарплати, а так звані \”ополченці\” припинять займатися звірствами і мародерством. У відповідь жителі Антрацита почули лише те що, як мінімум, до нового року ніяких виплат не передбачається. Крім того, їм порадили не їздити на іномарках – мовляв, \”існує наказ про їх вилучення на користь ополчення\”.
Аналогічна ситуація виникла і в Алчевську. За словами місцевих жителів, вони вже змушені шукати їжу в сміттєвих баках. Місцеві бізнесмени не можуть відновити роботу, оскільки у значної частини з них \”реквізували\” приміщення, а іншим поставили умову сплати 1000 гривень за \”патент\” і подальшого відрахування 50% прибутків в доход \”ополчення\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього