В Дунаївцях до охорони правопорядку долучається ГО на базі охоронної фірми "Гепард"
Уже майже 3 роки на базі приватної охоронної фірми \”Гепард\” успішно функціонує громадське формування, члени якого допомагають забезпечувати порядок у місті.В Дунаївцях до охорони правопорядку долучається ГО на базі охоронної фірми "Гепард"
Уже майже 3 роки на базі приватної охоронної фірми \”Гепард\” успішно функціонує громадське формування, члени якого допомагають забезпечувати порядок у місті.
Діє громадське формування на основі затвердженого статуту, який погоджений з керівництвом Дунаєвецького райвідділу міліції, та має свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи. До складу громадського формування входить 61 особа. Усі вони забезпечені форменим одягом та посвідченнями. В розпорядженні помічників міліціонерів є 3 службові автомобілі.
Члени громадського формування спільно з працівниками міліції щодня патрулюють вулиці міста, забезпечують охорону громадського порядку, надають допомогу дільничним інспекторам Дунаєвецького райвідділу міліції по проведенню профілактичної роботи.
Громадське формування, що діє на території Дунаєвецької міської ради, визнано одним із кращих в Україні, а його керівник Микола Севастьянов, колишній працівник Дунаєвецького райвідділу міліції, неодноразово нагороджувався почесними грамотами за сприяння органам внутрішніх справ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього